Контролер IR HC303 IC RGB 6А (24 buttons)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Контролер IR HC303 IC RGB 6А (24 buttons), максимальний вихідний струм 6А, інфрачервоне дистанційне управління. Радіус дії пульта до 10 метрів. WS2811. При підключенні до контролера джерела світла, необхідно дотримуватися полярності та враховувати напрямок керуючого сигналу, оскільки пікселі мають односпрямовану передачу даних.
RGB Контролер має більше 200 програм і 64 рівня швидкості для керування пікселями. контролера 12 вольт, підключення здійснюється через роз'єм Power jack 2pin - 5,5mm Father Виносний інфрачервоний датчик.
Цей контролер розрахований на підключення до 40 шт. світлодіодних модулів. 3LED).
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 50 х 35 х 22 мм |
|---|---|
| Розміри пульта (Д х Ш х В): | 85 х 52 х 7 мм |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Вихідна напруга: | 12 В / канал |
| Вихідна потужність: | 72 Вт |
| Вхідний гніздо підключення: | Power jack 2pin - 5,5mm Mother. |
| Вихідний роз'єм підключення: | Connector 3pin Mother |
| Відстань дистанційного керування: | до 10 м (при прямій видимості) |
| Сигнали контролерів: | перетинаються |
| Сумісність IC: | WS2811 |
| Максимальна кількість керуючих пікселів: | 2048pcs |
| Опис контролера: | IR HC303 IC RGB 6А (24 buttons) |
| Режими управління контролером: | IR HC303 IC RGB 6А |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про IR HC303 IC RGB 6А (24 buttons)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.