Кабель силовий, мідний ПВС 4х0,4
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Круглий мідний кабель ПВС 4х0,4 призначений для живлення світлодіодної стрічки RGB. Жили з міді, мають дротяну основу. Добре піддається пайці. Має кольорове позначення дротів: білий, зелений, червоний, синій.
Кабель 4pin має оболонку з полівінілхлориду. Жили мають перерізи 0,4 кв. мм. і здатні витримати напругу до 450 вольт. За допомогою багатожильного дроту легко виконати підключення електроустаткування та led підсвічування. Ізоляція кожної жили ПВХ забезпечує надійний захист та запобігає займанню.
Електричний кабель можна придбати кратно 1 метр. Жили різнокольорові для зручності підключення. Є можливість розділити жили одна від одної.
Технічні характеристики
| Діаметр кабелю: | 1,3 мм |
|---|---|
| Діаметр жили: | 1 мм |
| Кількість жив: | 4 |
| Номінальний переріз жив: | 0,4 кв. мм. |
| Максимальна напруга: | 450В |
| Матеріал жили: | однодротяна мідь |
| Матеріал ізоляції: | ПВХ (PVC) |
| Експлуатаційний діапазон температур: | -25°до +60°С |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про ПВС 4х0,4
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.