Комплект переобладнання круглого світильника FT-RS-10 White (6000K)
Ціна за комплект
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Комплект переобладнання круглого світильника FT-RS-10 призначений для модернізації або виробництва світлодіодних світильників круглої форми. Складається з алюмінієвої плати зі встановленими на ній світлодіодами, драйвера та набору ніжок-магнітів, які дозволяють легко, швидко та без допомоги спеціального обладнання виконати процес монтажу. Комплект повністю готовий до встановлення.
Споживана потужність комплекту складає всього 12 Вт, що забезпечує багаторазову економію електроенергії.
Зверніть увагу! Подавати напругу 220В на комплект можна тільки після того, як драйвер буде підключений до алюмінієвого кільця зі світлодіодами. А якщо ні, то комплект може вийти з ладу.
Технічні характеристики
| Розмір плати (діаметр x висота): | 162 х 7 мм |
|---|---|
| Внутрішній діаметр плати: | 87 мм |
| Розміри драйвера (діаметр x висота): | 68 х 25 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 12 Вт |
| Світловий потік: | 1250 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Еквівалент: | лампа розжарювання 120 Вт |
| Індекс кольору: | >90% |
| Матеріал плати: | Алюміній |
| Виробник світлодіодів: | Epistar |
| Тип світлодіодів: | SMD5730 |
| Кількість світлодіодів: | 24 шт. |
| Світловий потік одного світлодіода: | 50 - 55 Лм |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Колір світіння: | білий (6000К) |
| Комплект постачання: | - Плата зі світлодіодами - 1 шт. - Драйвер - 1 шт.- Ніжки-магніти - 3 шт. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Комплект переобладнання FT-RS-10 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.