Світлодіодна стрічка SMD 5050 (120 LED/m) RGB IP20 Econom
Ціна за 1 метр
Наявність
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна стрічка SMD 5050 (120 LED/m) RGB IP20 зроблена на світлодіодах SMD5050 у кількості 120 штук на метр. Клас захисту IP20, який дозволяє використовувати цю стрічку в приміщеннях. Також слід враховувати вологість місця встановлення, оскільки у приміщеннях з підвищеною вологістю установка даної стрічки неприпустима. Дана світлодіодна стрічка відмінно підходить для підсвічування натяжної стелі, так як вона має підвищену щільність світлодіодів, які проектують суцільне свічення.
Робоча напруга стрічки SMD 5050 (120 led/m) IP20 становить 12 вольт. Підключення до мережі 220В здійснюється через блок живлення 12в необхідної потужності в залежності від кількості стрічки, що підключається. Для керування колірною гамою у статичному та динамічному режимах можна використовувати RGB контролери. Монтаж світлодіодної стрічки провадиться за допомогою клейкої основи (скотч 3М). Так як світлодіодна смуга має високу густину світлодіодів, її необхідно розміщувати на додатковий тепловідведення. Як тепловідведення можна застосувати світлодіодний профіль.
Стрічка поставляється в бобінах по 5 метрів. Ціна вказана за 1 метр. Продаж здійснюється кратно 1 метр. При монтажі світлодіодна стрічка може встановлюватися різними ділянками, так як кратність різання становить 2,5 см, що дуже зручно. Також, якщо необхідно виконати швидкий монтаж без паяння, можна використовувати конектори.
Гарантія 6 місяців.
Технічні характеристики
| Виробник: | Lumex |
|---|---|
| Розміри: | 1000 х 12 х 2 мм |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Робочий струм: | 2,4 А/метр |
| Споживана потужність: | 28,8 Вт/метр |
| Світловий потік: | 720 Лм/метр (білий колір) |
| Клас захисту: | IP20 |
| Кут світіння: | 120° |
| Кількість світлодіодів: | 120 шт./метр |
| Виробник світлодіодів: | Lumex |
| Термін служби світлодіодів: | 20 тис. годин |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Кратність різання: | 2,5 см (3 світлодіоди) |
| Кількість стрічки в 1 бобіні: | 5 метрів |
| Колір світіння: | RGB |
| Інструкція з експлуатації: | Світлодіодна стрічка Foton.pdf |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5050 (120 LED/m) RGB IP20 Econom
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.