Світлодіодна лінійка SMD 5630, 84LED, 12V Slim IP20
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лінійка SMD 5630, 84LED,12V Slim IP20 на жорсткій алюмінієвій основі шириною 5 мм. На лінійці встановлено 84 світлодіоди типу SMD5630.Велика кількість світлодіодів, встановлених на малій відстані один від одного, забезпечують рівномірне освітлення без засвіток і тіней. світлодіода (3,5см). Ви можете відрізати необхідну довжину, а інше використовувати в іншому місці.
Ця лінійка може застосовуватися для здійснення освітлення різних об'єктів:
- Основне освітлення (можна використовувати для переобладнання світильників будь-якого типу);
- Декоративне підсвічування всередині приміщення (стелі, карнизи, ніші, сходи тощо);
- Підсвічування рекламних конструкцій та торговельного обладнання (вивіски, лайтбокси, вітрини, шафи, полиці тощо);
- Підсвічування меблів (кухні, шафи-купе тощо).
Для підключення світлодіодної лінійки SMD 5630, 84LED,12V Slim IP20 потрібен джерело живлення з вихідною напругою 12 вольт. Найчастіше застосовують блоки живлення 1м. Кріплення необхідно здійснювати за допомогою термоклею або 3М скотчу на металеву основу (профіль, радіатор), яка послужить для відведення тепла від світлодіодів та забезпечить тривале використання лінійки.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 990 х 5 х 2 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 12 В |
| Робочий струм: | 1,33 А |
| Споживана потужність: | 16 Вт |
| Світловий потік: | 2050 Лм |
| Колірна температура: | 6000K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD 5630 |
| Кількість світлодіодів: | 84 шт. |
| Клас захисту: | IP20 |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Кратність різання: | 3,5 см (3 світлодіоди) |
| Колір світіння: | білий |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5630, 84LED, 12V Slim IP20
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.