Що таке RGB підсилювач

Управління освітленням з кожним роком справляє фурор у світлодіодній індустрії. Управління яскравістю і насиченістю, зміна колірної гами включають сучасні технології. Дані функції можливі за рахунок багатобарвності кристалів світлодіодного освітлення, димерів та контролерів RGB.

Монтаж led освітлення із застосуванням контролерів або диммерів можна виконати просто, дотримуючись покрокової інструкції. Якщо конструкція має багатогранні зв'язки світлодіодних смуг, потужність яких перевищує максимальну потужність пристроїв керування, використовуються підсилювачі.

Підсилювачами називають пристрої, за допомогою яких можна домогтися збільшення потужності контролера або диммера. Залежно від сукупної потужності led конструкції застосовують підсилювачі з різним вихідним струмом на канал. Можна придбати підсилювачі з вихідним струмом від 3А та вище. У світлодіодних підсвічуваннях, де не застосовуються для керування димерами або RGB контролери, використання підсилювача не потрібно.

Підбираючи підсилювач, важливо розуміти, що основна їхня відмінність полягає в кількості прохідних каналів.

Для одноколірного світлодіодного підсвічування разом з димером застосовують AMP підсилювач, який має 2 канали. Щоб дізнатися потужність одного каналу, слід підсилювача розділити на кількість робочих каналів.

Підсилювач з трьома каналами застосовують для двоколірного підсвічування, що називається як Multi White. Найчастіше ці підсилювачі складно зустріти у продажу, оскільки вони мало затребувані. Альтернативою є RGB підсилювач на чотири канали. У такому варіанті один канал не використовується.

RGB підсилювач для світлодіодної стрічки має чотири канали. Конструкція підсилювача передбачає радіосхему з певних мікросхем, встановлену в корпус. Він має металеву основу та ступінь захисту IP44. На блоці підсилювача позначені вхідні (input) канали з клемними вантовими затискачами та вихідні (output) канали. Для працездатності на підсилювач сигналу подають напругу 12 або 24 вольта, залежно від світлодіодної стрічки, що застосовується. Підключення подачі напруги здійснюється через штекер Power jack 5,5mm або гвинтові затискачі, залежно від моделі підсилювача.

Також існують RGBW підсилювачі, вони мають 5 каналів. При підключенні важливо правильно розподілити дроти по всіх каналах, так щоб вони відповідали на вході та виході.

RGB підсилювач є деяким повторювачем сигналу, при цьому посилює потужність RGB контролера. Led підсилювач у підсвічуванні відіграє роль керованого led контролера. Оскільки підсилювач не має можливості для управління, він просто повторює команди, що надходять від RGB контролера. З одним контролером можна використовувати необмежену кількість підсилювачів.

У схемі підключення підсилювач rgb стрічки може використовуватися по-різному. Існує кілька популярних способів підключення. Деякі майстри підключають підсилювач у ланцюзі після RGB контролера, а тільки після цього всю кригу смугу. Цей спосіб робочий і популярний, однак, розподіл навантаження нерівномірний. Може призвести до виходу з ладу підсилювача через перенавантаження.

Другий спосіб підключення полягає у розміщенні підсилювача між світлодіодною стрічкою. У цій схемі частина навантаження залишається за контролером, а частина перенаправляється на підсилювач.

За допомогою такого пристрою як RGB підсилювач, можна підключити будь-який контролер управління, навіть якщо потужність у нього буде маленька.

В інтернет-магазині світлодіодної продукції Foton.ua, можна придбати все необхідне для якісного світлодіодного підсвічування. RGB підсилювач купити можна будь-якої потужності та конфігурації. Оплата за безготівковим розрахунком, оплата при отриманні товару та інші зручні способи придбання продукції можна вибрати в нашому магазині. Відповідно до внутрішніх правил, вся продукція перевіряється на виявлення шлюбу та тестується в різних умовах. Наші клієнти отримують усю необхідну інформацію про продукцію.

Переглянути всі запитання цієї категорії