Як вибрати димер
Застосування димера в побутовому освітленні дає багато переваг його користувачу.
Як вибрати диммер?
Світлодіодні диммери мають різноманітні різновиди, відмінність яких не тільки в зовнішньому вигляді, але і в функціональних здібностях. Розглянемо популярні різновиди диммерів.
За способом встановлення та керування димери бувають:
- Модульні диммери Цей тип диммерів являє собою модульну систему, яка встановлюється в розподільчий щиток.
- Пристрої у вигляді плати У більшості випадків, диммери у вигляді друкованої плати мають ручне керування і встановлюються в пристрій для забезпечення регулювання світла. href="https://foton.ua/ua/catalog/dimmery.html">Підключення димера є прихованим, а така конструкція забезпечує створення готового світильника
- Моноблочний диммер Дані різновиду диммерів представлені в інтернет-магазині Foton.ua.
- Сенсорне керування. Пристрої обладнані сенсорними кнопками, для керування якими досить легкого дотику.
- Ручне керування Даний тип регулювання представлений пристроями, які встановлюються поблизу освітлювального приладу, а також мають провідний контакт з ним.
- Інфрачервоний сигнал керування на відстані до 10 метрів прямої видимості.
- Радіо сигнал керування за допомогою радіосигналу є дуже ефективним і зручним.
- Wi-fi управління. Нова технологія, яка має місце для управління системою «розумний дім».
Як визначитися таким переліком диммерів, і який підійде для вашої системи освітлення ця особиста справа.
Основними критеріями підключення димера є: вихідна потужність, кількість каналів, групова сумісність. Одним з важливих етапів вибору є здійснення правильного підрахунку сукупної потужності підсвітки, до якої потрібно підібрати диммер. 3Вт кожна. Визначимо загальну потужність, вона становить 36Вт або 3А (36Вт12В).
Діммер для світлодіодних стрічок або ламп у більшості випадків має один канал, але є і диммери на два канали (Multi White – білий регульований).
Групова сумісність відноситься до диммерів з радіо керуванням. При виборі таких світлорегуляторів потрібно уточнювати у продавців їх конфліктність. конфлікту з іншими такими самими пристроями.
Серед основних помилок вибору та підключення димера зустрічаються такі: - неправильне підключення (переплутані +/-); - неправильно обраний пристрій потужності; - немає необхідного функціоналу; - Конфлікт радіосигналу.
Все ще є питання?Зверніться до менеджерів інтернет-магазину Foton.ua. Львів, Тернопіль, Одесу та ін. Завжди раді Вам допомогти.
Переглянути всі запитання цієї категорії