Пластиковий блок живлення FT-10-5PL Standart
216.00 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 2370201
Код товару: 2370201
Гарантія:
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Пластиковий блок живлення FT-10-5PL Standart має стабілізовану вихідну напругу 5В постійного струму. Джерело живлення має пластиковий корпус розеточного типу. Вихідний струм становить 2А, робоча напруга 220В.
Блок живлення 5В має високу стабільність вихідної напруги, має захист від короткого замикання та захист від перевантаження.
Даний блок застосовується для світлодіодного підсвічування або живлення різноманітних приладів з робочою напругою 5 вольт.
Технічні характеристики
| Тип блоку живлення: | імпульсний |
|---|---|
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 73 х 80 х 27 мм |
| Довжина кабелю: | 100 см |
| Діаметр штекера (зовнішній/внутрішній): | 5,5 / 2,1 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 5 В |
| Вихідний струм: | 2 А |
| Потужність: | 10 Вт |
| Типи захисту: | захист від короткого замикання, захист від перевантаження |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Блок живлення FT-10-5PL Standart
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.