Пластиковий блок живлення FT-10-5PL Standart
Ціна за 1 шт
Наявність
Код товару: 2360501
Код товару: 2360501
Гарантія:
- 3 місяці від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Блок живлення має стабілізовану вихідну напругу 5В постійного струму 2А. Дане джерело живлення має захисний пластиковий корпус, який захищає від попадання пилу всередину та дає можливість встановлення в запилених та запилених місцях.
Блок живлення 5В має високу стабільність вихідної напруги.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Тип блоку живлення: | імпульсний |
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 40 х 60 х 25 мм |
| Діаметр штекера (внутрішній/зовнішній): | 2,1 / 5,5 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Вихідна напруга: | 5 В |
| Вихідний струм: | 2 А |
| Потужність: | 10 Вт |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
Фото і відео Пластиковий блок живлення FT-10-5PL Standart
Зображення відсутні



Відгуки про Пластиковий блок живлення FT-10-5PL Standart
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.