Кабель живлення USB 2pin Father
65.25 грн.
Ціна за 1 шт
Наявність
Ціна за 1 шт
Наявність
Код товару: 5210101
Код товару: 5210101
Гарантія:
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Кабель живлення USB 2pin Father має довжину 50 см, діаметр кабелю 3,5 мм. USB роз'єм має два активні контакти, червоний провід "+", чорний провід "-".
Даний кабель використовується як роз'єм для живлення електронних компонентів через USB порт.
Дані роз'єми широко застосовуються у підключенні світлодіодних стрічок 5 вольт, або використовуються з системою живлення Arduino.
Технічні характеристики
| Довжина кабелю: | 50 см |
|---|---|
| Розміри роз'єму (Д х Ш х В): | 12 х 12 х 4 мм |
| Кількість роз'ємів: | 1 шт |
| Вигляд роз'єму: | Father (Male) |
| Активні контакти у гніздах: | 2 шт |
| Кількість жив: | 2 шт |
| Матеріал жили: | мідь |
| Номінальний переріз жив: | 0,35 кв. мм |
| Діаметр кабелю: | 3,5 мм |
| Клас захисту: | IP20 |
| Робоча температура: | -20° до +40°C |
| Колір: | чорний |
| Застосування: | для живлення пристроїв через USB та ін. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про USB 2pin Father
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.