Технічна світлодіодна стрічка SMD 2835 (100 LED/m) IP20 Premium 5B20C (для downlight) White (6000K)
Ціна за 1 м
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Технічна світлодіодна стрічка на світлодіодах SMD2835, 100 світлодіодів на метр. Колір світіння білий 6000К. Світлодіодна стрічка для світильників призначена для переобладнання та ремонту світлодіодних світильників із застосуванням джерела струму (драйвер) 260-300 мА.
Ця led стрічка має кратність різання по 5 см (5 світлодіодів). Один такий сегмент має робочий струм 260 - 300 мА та робочу напругу 3 вольти. Потужність одного сегмента (5см/5 світлодіодів) становить 1Вт.
Підключення світлодіодної стрічки до драйверу (джерелу струму) здійснюється за допомогою паяння контактів. Вихідні (output) контакти драйвера необхідно підключити до стрічки, дотримуючись полярності контактів і напряму стрічки. Позначення полярності контактів ("+", "-") та напрямок (→) вказано на підкладці самої світлодіодної стрічки. На кінці світлодіодної стрічки необхідно замкнути (спаяти) між собою два контакти "+" та "-". Технічна світлодіодна стрічка SMD 2835 (100 LED/m) IP20 Premium застосовується як монохромне освітлення білого світіння (6000К). Для цього потрібно використовувати драйвер у вихідними контактами "+" та "-".
Приклад:
Для того, щоб переобладнати світильник потужністю 18Вт, потрібно застосувати стрічку довжиною 90 см (18 сегментів). Робоча напруга даної ділянки становитиме 54 вольти (18 шт х3В), робочий струм 260-300 мА. Використовуючи ці дані, можна підібрати світлодіодний драйвер
Ціна вказана за 1 метр.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 1000 х 8 х 1,2 мм |
| Робоча напруга: | 60 В/метр (DC3V/5см) |
| Робочий струм: | 260-300 мА |
| Споживана потужність: | 20 Вт/метр |
| Світловий потік: | 2400-2600 Лм/метр |
| Клас захисту: | IP20 |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Кількість світлодіодів: | 100 шт./метр |
| Виробник світлодіодів: | Epistar |
| Термін служби світлодіодів: | 50 тис. годин |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Кратність різання: | 5 см (5 світлодіодів) |
| Кількість стрічки в 1 бобіні: | 15 метрів |
| Колір світіння: | білий (6000К) |
| Інструкція підключення стрічки: | SMD 2835 (100 LED/m) IP20 Premium (for downlight) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 2835 (100 LED/m) IP20 Premium 5B20C (for downlight) White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.