Світлодіодна стрічка SMD 2835 (240 LED/m) IP20 Econom White (6000K)
Ціна за 1 метр
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна стрічка SMD 2835 (240 LED/m) IP20 Econom зроблена на світлодіодах SMD2835 у кількості 240 штук на метр. Клас захисту IP20, який дозволяє використовувати цю стрічку в приміщеннях. Також слід враховувати вологість місця встановлення, оскільки у приміщеннях з підвищеною вологістю установка даної стрічки неприпустима. Виробник Lumex.
Робоча напруга стрічки SMD 2835 (240 led/m) IP20 становить 12 вольт. Підключення до мережі 220В здійснюється через блок живлення 12в необхідної потужності в залежності від кількості стрічки, що підключається. Монтаж світлодіодної стрічки провадиться за допомогою клейкої основи (скотч 3М). Так як світлодіодна смуга має високу густину світлодіодів, її необхідно розміщувати на додатковий тепловідведення. Як тепловідведення можна застосувати світлодіодний профіль.
Стрічка поставляється в бобінах по 5 метрів. Ціна вказана за 1 метр. Продаж здійснюється кратно 1 метр. При монтажі світлодіодна стрічка може встановлюватися різними ділянками, так як кратність різання становить 1,25 см, що дуже зручно. Також, якщо необхідно виконати швидкий монтаж без паяння, можна використовувати конектори.
Технічні характеристики
| Виробник: | Lumex |
|---|---|
| Розміри: | 1000 х 10 х 1,5 мм |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Робочий струм: | 1,6 А/метр |
| Споживана потужність: | 19,2 Вт/метр |
| Світловий потік: | 1100 Лм/метр (білий колір) |
| Клас захисту: | IP20 |
| Кут світіння: | 120° |
| Кількість світлодіодів: | 240 шт./метр |
| Виробник світлодіодів: | Lumex |
| Термін служби світлодіодів: | 20 тис. годин |
| Колір світіння: | білий (6000K) |
| Робоча температура: | -40° до 60°C |
| Кратність різання: | 1,2 см (3 світлодіоди) |
| Кількість стрічки в 1 бобіні: | 5 метрів |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 2835 (240 LED/m) IP20 Econom White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.