Світлодіодна лампа G9, 220V 22pcs smd 2835 matted White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа G9 5Вт, робоча напруга 220В, 22 світлодіоди SMD 2835, розсіяне світіння. Аналог галогенної лампи на 50Вт.
Використання SMD світлодіодів як джерело світла забезпечує високий ресурс лампи. Завдяки широкому куту розсіювання дана модель має рівномірне світіння. Лампа виконана у вигляді кількох друкованих плат із встановленими на них світлодіодами. Світлодіодна лампа G9, 220V 22pcs smd 2835 matted має матовий пластиковий світлорозсіювач, який пом'якшує свічення та пропускає 95% світлового потоку.
Світлодіодні лампи g9 призначені для заміни стандартних галогенних ламп з цоколем g9.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 56 х 16 х 12 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Світловий потік: | 550 Лм |
| Еквівалент: | 50 Вт галогенна лампа |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | G9 |
| Тип світлодіодів: | SMD 2835 |
| Кількість світлодіодів: | 22 шт. |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про G9, 220V 22pcs smd 2835 matted White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.