Світлодіодна лампа, G4, 220V 1pcs COB White (6000K)
135.00 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 1203901
Код товару: 1203901
Гарантія:
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа, G4, 220V 1pcs COB споживає всього лише 9Вт, працює від мережі 220 В, і видає 820 Лм світлового потоку, яке дорівнює 60 Вт галогенній лампочці. Дана LED лампа має рівномірне свічення.
Зазвичай дані лампи з цоколем g4 застосовується для меблевого підсвічування, декоративного підсвічування приміщення, а також у світильники, які мають цоколь g4.
Світлодіодні лампочки g4 призначені для заміни галогенних ламп з цоколем g4.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 16 х 53 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 9 Вт |
| Світловий потік: | 820 Лм |
| Еквівалент: | 60 Вт галогенна лампа |
| Кут світлового потоку: | 360° |
| Тип цоколя: | G4 |
| Тип світлодіодів: | 2609 |
| Кількість світлодіодів: | 1 шт. |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про G4, 220V 1pcs COB White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.