Світлодіодна лампа G4, 12V 9pcs smd 5730 White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа G4, робоча напруга 12В, 9 світлодіодів SMD 5730, розсіяне свічення.Використання SMD світлодіодів як джерело світла забезпечує високий ресурс лампи. Завдяки широкому куту розсіювання, дана модель має рівномірне свічення.Світлодіодні лампи g4 призначені для заміни галогенних ламп з цоколем g4.
Зверніть увагу! Перед заміною галогенних ламп на світлодіодні радимо замінити старий трансформатор, який використовувався разом з лампами, на Застосування цього трансформатора зі світлодіодними лампами неминуче призведе до передчасного виходу світлодіодного обладнання з ладу. Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 25 х 3,5 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 12В |
| Споживана потужність: | 2 Вт |
| Світловий потік: | 200 Лм |
| Еквівалент: | 20 Вт галогенна лампа |
| Кут світлового потоку: | 120° |
| Тип цоколя: | G4 |
| Тип світлодіодів: | SMD 5730 |
| Кількість світлодіодів: | 9 шт. |
| Колір світіння: | білий холодний (6000К) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про G4, 12V 9pcs smd 5730 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.