Світлодіодна лампа G4, 220V COB 1909 White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа G4, 220V COB 1909 споживає лише 4 Вт, працює від 220В, і видає 400 Лм світлового потоку, яке дорівнює 40Вт галогенній лампочці. Дана LED лампа має рівномірне свічення.
Ця лампа розсіяного свічення ідеально підходить для підсвічування в точкових та меблевих світильниках, а також у підвісних та натяжних стелях житлових приміщень, кафе, барів, ресторанів, готелів та магазинів. Лампа забезпечує якісне яскраве підсвічування з високим перенесенням кольорів, максимально наближеним до природного світла.Світлодіодна лампа вмикається миттєво і завдяки своїй конструкції стійка до механічних пошкоджень. Лампа має низьке енергоспоживання 4 Вт, що дає змогу значно скоротити витрати на електроенергію. Корпус лампи виконаний із силікону, що захищає лампу від прямого влучення вологи. Усередині корпусу встановлено світлодіод Chip-On-Board типу 1909.
Світлодіодні лампочки g4 призначені для заміни галогенних ламп з цоколем g4.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 38 х 13 х 6 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220В |
| Споживана потужність: | 4 Вт |
| Світловий потік: | 400 Лм |
| Еквівалент: | 40 Вт галогенна лампа |
| Кут світлового потоку: | 360° |
| Тип цоколя: | G4 |
| Тип світлодіодів: | COB 1909 |
| Кількість світлодіодів: | 1 шт. |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K), білий теплий (3000К) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про G4, 220V COB 1909 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.