Світлодіодна лінійка SMD 3014, 64LED, 220V IP44 Matted
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лінійка на жорсткій основі в матовому пластиковому пиловологозахисному корпусі. На лінійці встановлено 64 світлодіоди типу SMD3014. Робоча напруга 220В.Багато світлодіодів, встановлених на малій відстані один від одного, забезпечують рівномірне освітлення без засвітів і тіней. Термін служби лінійки – понад 30 000 годин. Споживана потужність складає всього 6Вт, що дозволяє заощаджувати кошти на електроенергії. Захисний пластиковий корпус захищає лінійку від пилу та вологи, що дає можливість більш поширеного застосування.
Світлодіодні лінійки може застосовуватися для здійснення освітлення різних об'єктів:
- Декоративне підсвічування всередині приміщення (стелі, карнизи, ніші, сходи тощо);
- Підсвічування рекламних конструкцій та торговельного обладнання (вивіски, лайтбокси, вітрини, шафи, полиці тощо);
- Підсвічування меблів (кухні, шафи-купе і т.д.).
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 295 х 17 х 10 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 6 Вт |
| Світловий потік: | 630 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD 3014 |
| Кількість світлодіодів: | 64 шт. |
| Клас захисту: | IP44 |
| Тип розсіювача: | матовий |
| Робоча температура: | -40° до 40°C |
| Колір світіння: | білий (6000К) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 3014, 64LED, 220V IP44 Matted
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.