Світлодіодна лінійка SMD 5730, 72LED, 220V IP44
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лінійка SMD 5730, 72LED, 220V IP44 на жорсткій алюмінієвій основі в пластиковому пиловологозахисному корпусі. На лінійці встановлено 72 світлодіоди типу SMD5730. Робоча напруга 220В.
Велика кількість світлодіодів, встановлених на малій відстані один від одного, забезпечують рівномірне освітлення без засвітів і тіней. Термін служби лінійки – понад 30 000 годин. Споживана потужність становить лише 7 Вт, що дозволяє заощаджувати кошти на електроенергії. Захисний пластиковий корпус захищає лінійку від пилу та вологи, що дає можливість більш поширеного застосування.
Світлодіодні лінійки може застосовуватися для здійснення освітлення різних об'єктів:
- Декоративне підсвічування всередині приміщення (стелі, карнизи, ніші, сходи тощо);
- Підсвічування рекламних конструкцій та торговельного обладнання (вивіски, лайтбокси, вітрини, шафи, полиці тощо);
- Підсвічування меблів (кухні, шафи-купе і т.д.).
Для підключення світлодіодної лінійки SMD 5730, 72LED, 220V IP44 використовують конектори JST Connector 2pin (1 jack) Mother і JST Connector 2pin (1 Підключення можна виконати з різних сторін, також допускається послідовне підключення лінійок. Монтаж лінійки простий. За допомогою шурупів або дюбеля легко зафіксувати лінійки на площині.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 500 х 14 х 8 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 7 Вт |
| Світловий потік: | 1050 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD 5730 |
| Кількість світлодіодів: | 72 шт. |
| Клас захисту: | IP44 |
| Тип розсіювача: | прозорий |
| Робоча температура: | -40° до 40°C |
| Колір світіння: | білий (6000К) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5730, 72LED, 220V IP44
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.