Світлодіодна LED панель 36 Вт 595х595мм prismatic White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Вбудована світлодіодна панель з рифленим розсіювачем prismatic призначена для заміни застарілих люмінесцентних світильників 595x595мм. Складається із стандартного корпусу з прозорим рифленим світлорозсіювачем. Драйвер вмонтований у саму панель і має широкий діапазон робочої напруги. Світильник забезпечує ідеальний рівномірний розподіл світла без засвітів і тіней.
Споживана потужність світлодіодного світильника становить 36 Вт, що забезпечує економію електроенергії. Тонкий та стильний корпус дозволяє вирішувати дизайнерські завдання будь-якої складності. У порівнянні з люмінесцентними джерелами світла дані світлодіодні панелі мають високу ефективність. Під час роботи немає мерехтіння, а також немає необхідності в обслуговуванні.
Світлодіодні елементи світильника не потребують платної утилізації на відміну від люмінесцентних ламп. Термін окупності становить від 10 місяців, залежно від інтенсивності використання. Під час роботи led prismatic панелі видно чотири світлодіодні смуги, які розташовані паралельно один до одного. Накладна світлодіодна панель стане чудовим рішенням для освітлення у торгових салонах, аптеках, навчальних закладах, побутових приміщеннях, магазинах тощо.
Гарантія 1 рік.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 595 х 595 х 19 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220-240 В |
| Споживана потужність: | 36 Вт |
| Світловий потік: | 2800 Лм |
| Кут світіння: | 120° |
| Виробник світлодіодів: | Epistar |
| Тип розсіювача: | Prismatic |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Термін служби: | 50 000год. |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Клас захисту: | IP20 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про LED панель 36 Вт 595х595мм prismatic White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.