Світильник точковий поворотний LED Rotary Spot 1W White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодний світильник LED Rotary Spot 1W є невеликим поворотним механізмом із надяскравим світлодіодом спрямованого світіння. Його особливістю є те, що ви можете направити сфокусоване, яскраве підсвічування практично під будь-яким кутом. Ідеально підійде для підсвічування вітрин, ювелірних прикрас. Так само може використовуватися для будь-якої невеликої ділянки, на якій потрібне яскраве локальне освітлення.
Споживана потужність світильника 1 Вт, світловий потік - 110 Лм. Монтується світильник у стелю або стіну.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 36,5 х 28,5 мм |
|---|---|
| Розмір посадкового отвору (діаметр х глибина): | 33 х 15 мм |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 1 Вт |
| Кут світлового потоку: | 45° |
| Світловий потік: | 110 Лм |
| Тип світлодіодів: | 1 Вт |
| Кількість світлодіодів: | 1 шт. |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Колір корпусу: | срібло |
| Колір світіння: | білий |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про LED Rotary Spot 1W White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.