Вивідний світлодіод 3мм (ультрафіолетовий)
Ціна за 1 шт.
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Вивідний світлодіод 3мм. Прозора лінза. Колір ультрафіолетовий.
Вивідні світлодіоди застосовуються для індикації та підсвічування в мініатюрних пристроях з низьким енергоспоживанням.
Ці світлодіоди застосовуються в різних сферах діяльності. Світлодіоди застосовуються як для індикації, так і для підсвічування мініатюрних пристроях. Також широко застосовуються для індикації у різній радіоапаратурі, охоронній сигналізації та в побутових приладах, підсвічуванні інтер'єрів та меблів, у світловій рекламі, у різній світлодіодній продукції чи виробах.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (діаметр x висота): | 3 х 5 мм |
|---|---|
| Висота ніжок: | 28 мм |
| Робоча напруга: | 3,2-3,4 В |
| Номінальний струм: | 20 мА |
| Довга хвилі: | 390-400 нм |
| Сила світла: | 60-90 мкд |
| Тип лінзи: | прозора |
| Кут світіння: | 30° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Вивідний світлодіод 3мм (ультрафіолетовий)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.