Вивідний світлодіод 5мм (зелений) 3-3.2В
2.25 грн.
Ціна за 1 шт.
Наявність
Ціна за 1 шт.
Наявність
Код товару: 3304401
Код товару: 3304401
Гарантія:
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Вивідний світлодіод 5мм.
Вивідні світлодіоди застосовуються для індикації та підсвічування в мініатюрних пристроях з низьким енергоспоживанням.
Дані світлодіоди застосовуються в різних сферах діяльності. Світлодіоди застосовуються як для індикації, так і для підсвічування в мініатюрних пристроях.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (діаметр x висота): | 5 х 9 мм |
|---|---|
| Висота ніжок: | 18 мм |
| Робоча напруга: | 3,0-3,2 В |
| Номінальний струм: | 20 мА |
| Сила світла: | 12000-14000 мкд |
| Довга хвилі: | 525-530 нм |
| Тип лінзи: | прозора |
| Кут світіння: | 35° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Вивідний світлодіод 5мм (зелений) 3-3.2В
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.