Радіо диммер RF DMR 12V, 18A (Touch)
Ціна за 1 шт
Наявність
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Діммер RF DMR 12V, 18A (Touch) для монохромної світлодіодної стрічки. Призначений для плавного регулювання яскравості світла світлодіодної стрічки в діапазоні від 1% до 100%. Також, даний диммер має динамічні режими, в яких можна керувати швидкістю мерехтіння. Плавне регулювання яскравості виконується за допомогою сенсорного кільця. Радіус дії пульта 30 метрів.
Вихідна напруга - 12 В, максимальний струм - 18 А. Даний димер зберігає останню програму після вимкнення живлення. Радіо хвиля диммера може перетинатися з іншими радіочастотами таких самих пристроїв.
Даний димер розрахований на підключення до 15 метрів стрічки потужністю 14,4 Вт/м (SMD5050 60LED/m), Вт/м (SMD3528 120LED/m) та до 45 метрів стрічки потужністю 4,8 Вт/м (SMD3528 60LED/m).
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 85 х 45 х 23 мм |
|---|---|
| Розміри пульта (Д х Ш х В): | 110 х 53 х 21 мм |
| Робоча напруга: | 12 В |
| Вихідна напруга: | 12 В / канал |
| Вихідний струм: | 18 А |
| Вихідна потужність: | 216 Вт |
| Радіус дії: | до 30 м |
| Сигнали димерів: | перетинається |
| Опис димера: | RF DMR 12V, 18A (Touch) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Діммер RF DMR 12V, 18A (Touch)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.