Свинцево-кислотний акумулятор Battery 4V, 4Ah
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Акумулятор 4В 4Ач відноситься до останнього покоління батарей, має підвищену потужність, збільшений термін служби і не вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Перезаряджається, високоефективний, герметичний і не потребує обслуговування.
Свинцево-кислотні акумулятори – є найбільш популярним видом джерел енергії. Вони не втрачають своєї популярності завдяки надійності, довговічності, мінімальній енерговитратності та невисокій щодо інших джерел вартості. Здатні працювати при показниках температури від -30° до +50°. Підходять для встановлення в системах безпеки та приладів безперебійного живлення (UPS). Перед покупкою онлайн радимо звернути увагу на важливі моменти:
- Ємність акумулятора визначає тривалість його роботи без підзарядки: чим вона вища, тим довше триває робота.
- Свинцево-кислотні акумулятори відрізняються довговічністю та універсальністю застосування, здатні працювати однаково якісно в будь-якому положенні.
- У найбільш популярних моделей напруга може становити 12 або 6 вольт.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 47 х 47 х 101 мм |
|---|---|
| Напруга: | 4 В |
| Ємність: | 4 Ач |
| Струм заряду: | 0,4 А |
| Максимальний струм заряду: | 0,8 А |
| Зарядна напруга (буферний режим): | 4,5-4,6 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим): | 4,85-4,95 В |
| Ємність при 10 год. розряді: | 4 Ач |
| Ємність при 20 год. розряді: | 4,5 Ач |
| Ресурс (циклів): | 400 |
| Колір корпусу: | чорний |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 460 р. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Battery 4V 4Ah
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.