Свинцево-кислотний акумулятор Battery 6V, 4.5Ah
297.00 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 2660301
Код товару: 2660301
Гарантія:
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Акумулятор 6В 4,5Ач відноситься до останнього покоління батарей, має підвищену потужність, збільшений термін служби і не вимагає проведення мінімального технічного обслуговування.
Свинцово-кислотні акумулятори – є найвикористанішим видом джерел енергії. +50С°. Підходять для встановлення в системах безпеки та для приладів безперебійного живлення (UPS). Перед покупкою онлайн радимо звернути увагу на важливі моменти
- Ємність акумулятора визначає тривалість його роботи без підзарядки: чим вона вища, тим довше триває робота.
- Свинцево-кислотні акумулятори відрізняються довговічністю та універсальністю застосування, здатні працювати однаково якісно в будь-якому положенні.
- У найбільш популярних моделей напруга може становити 12 або 6 вольт.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 70 х 46 х 100 мм |
|---|---|
| Напруга: | 6 В |
| Ємність: | 4,8 Ач |
| Струм заряду: | 0,45 А |
| Максимальний струм заряду: | 0,9 А |
| Зарядна напруга (буферний режим): | 6,8-6,9 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим): | 7,25-7,45 В |
| Ємність при 10 год. розряді: | 3,7 Ач |
| Ємність при 20 год. розряді: | 4,5 Ач |
| Ресурс (циклів): | 400 |
| Колір корпусу: | чорний |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 720 р. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Battery 6V 4.5Ah
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.