Свинцево-кислотний акумулятор Battery 6V, 12Ah
Ціна за 1 шт
Наявність
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Акумулятор 6В 12Ач відноситься до останнього покоління батарей, має підвищену потужність, збільшений термін служби і не вимагає проведення мінімального технічного обслуговування. Перезаряджається, високоефективний, герметичний і не потребує обслуговування.
Свинцево-кислотні акумулятори – є найбільш популярним видом джерел енергії. Вони не втрачають своєї популярності завдяки надійності, довговічності, мінімальній енерговитратності та невисокій щодо інших джерел вартості. Здатні працювати при показниках температури від -30° до +50°. Підходять для встановлення в системах безпеки та приладів безперебійного живлення (UPS). Перед покупкою онлайн радимо звернути увагу на важливі моменти:
- Ємність акумулятора визначає тривалість його роботи без підзарядки: чим вона вища, тим довше триває робота.
- Свинцево-кислотні акумулятори відрізняються довговічністю та універсальністю застосування, здатні працювати однаково якісно в будь-якому положенні.
- У найбільш популярних моделей напруга може становити 12 або 6 вольт.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 150 х 50 х 94 мм |
|---|---|
| Напруга: | 6 В |
| Ємність: | 12 Ач |
| Струм заряду: | 1,2 А |
| Максимальний струм заряду: | 2,4 А |
| Зарядна напруга (буферний режим): | 6,8-6,9 В |
| Зарядна напруга (циклічний режим): | 7,25-7,45 В |
| Ємність при 10 год. розряді: | 11,2 Ач |
| Ємність при 20 год. розряді: | 12 Ач |
| Ресурс (циклів): | 400 |
| Колір корпусу: | чорний |
| Матеріал корпусу: | пластик |
| Вага: | 1600 р. |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Battery 6V 12Ah
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.