Датчик руху FT-MS-11
Ціна за 1 шт
Наявність
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Датчик руху FT-MS-11 виконаний у круглому пластиковому корпусі білого кольору. Робоча напруга 220 Ст. Максимальне навантаження led джерела свічення становить максимально 200Вт. Датчик має малогабаритний корпус та розрахований для встановлення в монтажний отвір діаметром 70 мм.
Датчики руху даного типу призначені для автоматичного включення led джерел освітлення в нічний і денний час доби. Рівень освітленості від 0 до 30 лк. Затримка спрацьовування датчика становить 15 сек. до 15 хв. Функція "Ніч/День", а також час коригування часу включення датчика можна виставити за допомогою тумблерів, які розташовані на корпусі.
Датчик руху FT-MS-11 дозволяється встановлювати у сухих приміщеннях. Підключення даного датчика необхідно виконати згідно зі схемою. Висота інсталяції, що рекомендується, від 1,8 м до 2,4 м.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (діаметр x довжина): | 86 х 44 мм |
|---|---|
| Розмір посадкового отвору (діаметр): | 70 мм | Тип датчика: | дротовий |
| Тип сенсора: | інфрачервоний |
| Кут огляду: | 120° |
| Дальність дії: | до 8 метрів |
| Рівень освітленості: | 0 - 30 Лк |
| Час затримки спрацьовування: | 15 сек. - 15 хв. |
| Робоча температура: | -20+60°С |
| Робоча напруга: | 220 В |
| Максимальна потужність (LED): | макс. 200Вт |
| Захист від перенапруги: | ні |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Колір корпусу: | білий |
| Висота інсталяції: | від 1,8 м до 2,4 м (рекомендована) |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Датчик руху FT-MS-11
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.