Світлодіод SMD 0603 red BIN1
Ціна за 1 шт
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 0603 red, колір свічення червоний.
SMD світлодіоди найчастіше застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники. Також застосовуються як підсвічування в різних мініатюрних пристроях.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, має хороше відведення тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійного світла світлодіода.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 1,6 х 0,8 х 0,8 мм |
| Робоча напруга: | 2,0-2,2 В |
| Номінальний струм: | 30 мА |
| Розсіювана потужність: | 78 мВт |
| Довжина хвилі: | 625-630 нм |
| Сила світла: | 90-100 мКд |
| Кут світіння: | 120° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 0603 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
Фото і відео SMD 0603 red BIN1
Зображення відсутні



Відгуки про SMD 0603 red BIN1
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.