Світлодіод SMD 5730 Warm white BIN1
Ціна за 1 шт
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 5730 BIN1, колір свічення білий теплий.
SMD світлодіоди найчастіше застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники. Також застосовуються як підсвічування в різних мініатюрних пристроях.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, має хороше відведення тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійного світла світлодіода.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 5,6 х 3 х 0,9 мм |
| Робоча напруга: | 3,2-3,5 В |
| Номінальний струм: | 120 мА |
| Розсіювана потужність: | 400 мВт |
| Колірна температура: | 2800-3000 K |
| Світловий потік: | 50-55 Лм |
| Кут світіння: | 120° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 5730 Warm white BIN1 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5730 Warm white BIN1
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.