Світлодіод SMD 5050 blue BIN2
Ціна за 1 шт.
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 5050 BIN2, колір свічення синій.
SMD світлодіоди найчастіше застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники. Також застосовуються як підсвічування в різних мініатюрних пристроях.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, має хороше відведення тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійного світла світлодіода.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 5 х 5,4 х 1,6 мм |
| Робоча напруга: | 2,8-3,2 В |
| Номінальний струм: | 60 мА |
| Розсіювана потужність: | 300 мВт |
| Довжина хвилі: | 465,5-468 нм |
| Сила світла: | 800-1000 мкд |
| Кут світіння: | 120° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 5050 blue BIN2 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5050 blue BIN2
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.