Світлодіод SMD 4008 Red BIN1
Ціна за 1 шт
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 4008 BIN1, колір свічення червоний.
SMD світлодіоди часто застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і гарній герметичності, має хороший відвід тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійності свічок.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 4,0 х 1,4 х 0,8 мм |
| Робоча напруга: | 1,8-2,2 В |
| Номінальний струм: | 30 мА |
| Розсіювана потужність: | 100 мВт |
| Довжина хвилі: | 620-625nm |
| Сила світла: | 300-450 мкд |
| Кут світіння: | 110° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 4008 Red BIN1 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 4008 Red BIN1
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.