Світлодіод SMD 0805 cold white BIN1
Ціна за 1 шт
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 0805 white, колір свічення білий.
SMD світлодіоди найчастіше застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники. Також застосовуються як підсвічування в різних мініатюрних пристроях.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і хорошій герметичності, має хороше відведення тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійного світла світлодіода.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 2,0 х 1,25 х 0,8 мм |
| Робоча напруга: | 3,0-3,2 В |
| Номінальний струм: | 30 мА |
| Розсіювана потужність: | 78 мВт |
| Колірна температура: | 11000-11500 K |
| Сила світла: | 400-500 мКд |
| Кут світіння: | 120° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 0805 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
Фото і відео SMD 0805 cold white BIN1
Зображення відсутні



Відгуки про SMD 0805 cold white BIN1
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.