Світлодіод SMD 5050 RGB BIN1
Ціна за 1 шт.
Наявність
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіод для поверхневого монтажу SMD 5050 BIN1, колір свічення RGB.
SMD світлодіоди часто застосовуються в сучасних джерелах освітлення, таких як світлодіодні стрічки, лампи, світильники.
SMD світлодіоди, завдяки низькому тепловому опору і гарній герметичності, має хороший відвід тепла, запобігає розриву провідних доріжок, а також мають безліч інших переваг. Для нормальної роботи, SMD світлодіоди підключаються через драйвер, який забезпечує стабілізацію струму для постійності свічок.
Оптові ціни від 1000 штук. Додаткову інформацію уточнюйте у менеджерів.
Технічні характеристики
| Виробник: | Foton |
|---|---|
| Розміри (Д х Ш х В): | 5 х 5,4 х 1,6 мм |
| Робоча напруга: | 3,0-3,2 В |
| Номінальний струм: | 60 мА |
| Розсіювана потужність: | 300 мВт |
| Довжина хвилі (Червоний): | 620-624 нм |
| Довжина хвилі (Зелений): | 521-525 нм |
| Довжина хвилі (Синій): | 467-470 нм |
| Сила світла (Червоний): | 530-689 мкд |
| Сила світла (Зелений): | 850-1105 мкд |
| Сила світла (Синій): | 210-273 мкд |
| Кут світіння: | 120° |
| Робоча температура: | -40° до 85°C |
| Datasheet: | SMD 5050 RGB BIN1 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про SMD 5050 RGB BIN1
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.