Регулятор яскравості VIKO KARRE білий, 600W
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Регулятор яскравості серії Viko Karre встановлюється за допомогою прихованого монтажу. Діммер прихованої установки привабливий своїми округлими формами та досконалим дизайном. Виконаний із високоякісного матеріалу.
Регулятори яскравості Viko серії KARRE надійні в роботі та довговічні. Для естетичності та зручності монтажу додатково може використовуватись горизонтальна рамка, це дозволить встановити вимикач поруч із димером. Конструкція регулятора Віко досить проста і складається з поворотного механізму, корпусу, сполучних контактів та клем фіксації. Виріб дозволяє з'єднувати електропроводи стандартного перерізу. Корпус стійкий до загорянь та нагрівання. Високий рівень електрозахисту гарантує повну безпеку експлуатації виробу у приміщеннях будь-яких типів.
Робота регулятора яскравості (димеру) полягає в регулюванні світлового потоку. Він є захистом від перенапруги, виконує роль розподільника навантаження та економить електричний ресурс, продовжуючи термін служби освітлювальних приладів.
Димери Viko серії KARRE надійні в роботі та довговічні. Особливий механізм роботи та елементи дизайну прикрасять будинок та стануть невід'ємною частиною повсякденного використання.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 82,5 х 80,5 х 38 мм |
|---|---|
| Кількість регуляторів: | 1 шт |
| Номінальна напруга: | 250 В |
| Номінальний струм: | 4А |
| Потужність: | 600Вт |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Максимальний переріз проводу, що підключається: | 2,5 мм2 |
| Колір корпусу: | білий |
| Вигляд монтажу: | прихований |
| Спосіб монтажу: | внутрішній, в монтажну коробку |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
Фото і відео Регулятор яскравості VIKO KARRE білий, 600W
Зображення відсутні



Відгуки про Регулятор яскравості VIKO KARRE білий, 600W
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.