Сенсорний вимикач Livolo Two touch White
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Сенсорний вимикач Livolo Two touch виконаний з високоякісного скла. href="https://foton.ua/ua/catalog/vyklyuchateli-rozetki.html?filter=287">вимикачі у темряві.
Цей двох сенсорний вимикач розрахований для керування двома лініями навантаження до 1000Вт. В процесі користування сенсорними вимикачами відчувається велика різниця в порівнянні з клавішними вимикачами.
Представлені touch вимикачі сумісні з такими видами ламп як лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220В, світлодіодні лампи, а також їх можна використовувати.
Зверніть увагу! Сенсорні вимикачі не коректно працюють з люмінесцентними лампами, Led лампами, світлодіодними стрічками загальною потужністю до 18Вт (можуть блимати).
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 80 х 80 х 32 мм |
|---|---|
| Кількість сенсорів: | 2 шт |
| Робоча напруга: | 110 - 250 В |
| Максимальне навантаження на лінію: | 1000Вт |
| Максимальний струм навантаження: | 5А |
| Власне споживання: | менше 0.2 мВт |
| Максимальний переріз проводу, що підключається: | 2,5 мм2 |
| Матеріал лицьової панелі: | гартоване скло |
| Колір лицьової панелі: | білий |
| Вигляд монтажу: | прихований |
| Спосіб монтажу: | внутрішній, в монтажну коробку |
| Світлодіодне підсвічування: | є |
| Колір світлодіодного підсвічування: | - червоний - увімкнено,- блакитний - вимкнено |
| Робоча температура: | від -30°С до +70°С (вологість 95%) |
| Ступінь захисту: | IP20 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Сенсорний вимикач Livolo Two touch White
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.