Сенсорний вимикач Livolo Two touch Black
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Сенсорний вимикач Livolo Two touch виконаний з високоякісного скла. href="https://foton.ua/ua/catalog/vyklyuchateli-rozetki.html?filter=287">вимикачі у темряві.
Цей двох сенсорний вимикач розрахований для керування двома лініями навантаження до 1000Вт. В процесі користування сенсорними вимикачами відчувається велика різниця в порівнянні з клавішними вимикачами.
Представлені touch вимикачі сумісні з такими видами ламп як лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220В, світлодіодні лампи, а також їх можна використовувати.
Зверніть увагу! Сенсорні вимикачі не коректно працюють з люмінесцентними лампами, Led лампами, світлодіодними стрічками загальною потужністю до 18Вт (можуть блимати).
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 80 х 80 х 32 мм |
|---|---|
| Кількість сенсорів: | 2 шт |
| Робоча напруга: | 110 - 250 В |
| Максимальне навантаження на лінію: | 1000Вт |
| Максимальний струм навантаження: | 5А |
| Власне споживання: | менше 0.2 мВт |
| Максимальний переріз проводу, що підключається: | 2,5 мм2 |
| Матеріал лицьової панелі: | гартоване скло |
| Колір лицьової панелі: | чорний |
| Вигляд монтажу: | прихований |
| Спосіб монтажу: | внутрішній, в монтажну коробку |
| Світлодіодне підсвічування: | є |
| Колір світлодіодного підсвічування: | - червоний - увімкнено,- блакитний - вимкнено |
| Робоча температура: | від -30°С до +70°С (вологість 95%) |
| Ступінь захисту: | IP20 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Сенсорний вимикач Livolo Two touch Black
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.