Вимикач сенсорний одноклавішний
765.00 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 5602001
Код товару: 5602001
Гарантія:
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Сенсорний одноклавішний вимикач світла із кристалічного скла. Вимикач працює з усіма типами ламп: розжарювання, енергозберігаючими, галогенними, світлодіодними. При включенні світла кругла піктограма трохи підсвічується синім кольором і лунає характерний звук увімкнення.
Монтаж сенсорних вимикачів здійснюється у стандартні монтажні коробки замість звичайних клавішних вимикачів. Внесення змін до існуючої електричної проводки не вимагається.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 86 х 86 х 35 мм |
|---|---|
| Кількість клавіш: | 1 |
| Номінальна напруга: | 220-250 В |
| Ступінь захисту: | IP20 |
| Номінальне навантаження: | 800 Вт |
| Максимальний переріз проводу, що підключається: | 2,5 мм2 |
| Колір корпусу: | Білий |
| Варіанти монтажу: | з шурупами або без шурупів (швидке з'єднання) |
| Спосіб монтажу: | внутрішній, в монтажну коробку |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Вимикач сенсорний одноклавішний
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.