Сенсорний вимикач Livolo One touch Gold
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Сенсорний вимикач Livolo One touch виконаний із високоякісного скла. Технологія твердого покриття сприяє уникненню подряпин та сколів. Має стандартні розміри для монтажу у штатні коробки. Підсвічування сенсорної зони вимикача сигналізує його положення. Червоний – увімкнено, блакитний – вимкнено. Також, завдяки підсвічуванню легко знайти вимикачі у темряві.
Це один сенсорний вимикач розрахований для керування однієї лінії навантаження до 1000Вт. У процесі використання сенсорними вимикачами відчувається велика різниця в порівнянні з клавішними вимикачами. Вони мають близько 100 000 циклів роботи, зовнішній вигляд залишається колишнім довгі роки, легким дотиком виконується включення, що не порівняно з настирливим клацанням.
Представлені touch вимикачі сумісні з такими видами ламп як лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220В, світлодіодні лампи, а також їх можна використовувати.
Зверніть увагу! Сенсорні вимикачі не коректно працюють з люмінесцентними лампами, Led лампами, світлодіодними стрічками загальною потужністю до 18Вт (можуть блимати). Така проблема вирішується за допомогою додаткового адаптера.
Технічні характеристики
| Розміри корпусу (Д х Ш х В): | 80 х 80 х 32 мм |
|---|---|
| Кількість сенсорів: | 1 шт |
| Робоча напруга: | 110 - 250 В |
| Максимальне навантаження на лінію: | 1000Вт |
| Максимальний струм навантаження: | 5А |
| Власне споживання: | менше 0.1 мВт |
| Максимальний переріз проводу, що підключається: | 2,5 мм2 |
| Матеріал лицьової панелі: | гартоване скло |
| Колір лицьової панелі: | золотистий |
| Вигляд монтажу: | прихований |
| Спосіб монтажу: | внутрішній, в монтажну коробку |
| Світлодіодне підсвічування: | є |
| Колір світлодіодного підсвічування: | - червоний - увімкнено,- блакитний - вимкнено |
| Робоча температура: | від -30°С до +70°С (вологість 95%) |
| Ступінь захисту: | IP20 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Сенсорний вимикач Livolo One touch Gold
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.