Світлодіодна лампа E27, 220V 100W Bulb White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27, 220V 100W Bulb, має споживану потужність 100Вт, робоча напруга 220В. Led лампа має пластикатовий корпус білого кольору із матовим світлорозсіювачем, а також металевий радіатор для відведення тепла.
Світлодіодна лампа має яскраве свічення, світловий потік якого досягає до 9000 люменів. Матовий світлорозсіювач передає м'яке та приємне свічення. Такі характеристики дають можливість застосовувати лампу не тільки в побутових потребах, а й у висвітленні виробничих цехів або будівель з високими стелями.
У роботі дані світлодіодні лампи Е27 мають мінімальне допустиме нагрівання при максимально допустимому світінні. Таке співвідношення дозволяє продовжити час роботи лампи, що становить 30 000 годин.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 155 х 270 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 100 Вт |
| Світловий потік: | 9000 Лм |
| Еквівалент: | 900 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
| Матеріал корпусу: | пластик, метал |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, 220V 100W Bulb White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.