Світлодіодна лампа E27, 220V 60W Bulb White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27, 220V 60W Bulb, має споживану потужність 60Вт, робоча напруга 220В. Led лампа має пластикатовий корпус білого кольору з матовим світлорозсіювачем.
Світлодіодна лампа має яскраве свічення, світловий потік якого досягає до 5500 люменів. Матовий світлорозсіювач передає м'яке та приємне свічення. Такі характеристики дають можливість застосовувати лампу не тільки в побутових потребах, а й у висвітленні виробничих цехів або будівель з високими стелями.
У роботі дані світлодіодні лампи Е27 мають мінімальне допустиме нагрівання при максимально допустимому світінні. Таке співвідношення дозволяє продовжити час роботи лампи, що становить 30 000 годин.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 130 х 235 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 60 Вт |
| Світловий потік: | 5500 Лм |
| Еквівалент: | 550 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
| Матеріал корпусу: | пластик |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, 220V 60W Bulb White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.