Світлодіодна лампа трансформер E27, 220V 60W White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа трансформер Е27 має робочу напругу 220В. Корпус виконаний із пластику білого кольору, світлорозсіювачі матові.
Особливість даної led лампи є її потужне свічення та рухливі лопаті. Споживання лампи становить 60Вт, порівняно з лампою розжарювання, сили світла 600Вт. Рухливі частини лампи в кількості 4 шт. можна виставити під необхідним кутом від 0 до 90°.
У роботі дані світлодіодні лампи Е27 мають мінімальне допустиме нагрівання при максимально допустимому світінні. Таке співвідношення дозволяє продовжити час роботи лампи, що становить 30 000 годин.
Технічні характеристики
| Розміри у розкладеному вигляді (Д х Ш х В): | 410 х 410 х 12 мм |
|---|---|
| Розміри у складеному вигляді (Д х Ш х В): | 110 х 110 х 210 мм |
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 60 Вт |
| Світловий потік: | 6000 Лм |
| Еквівалент: | 600 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Е27, 220V 60W Lamp Transformer White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.