Світлодіодна лампа E27, A65, 220V 18W Natural White (4000K)
85.50 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 1209701
Код товару: 1209701
Гарантія:
- 24 місяці від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27, A65, 220В 18Вт робоча напруга 220В, розсіяне свічення. Аналог лампи розжарювання на 180Вт.
Завдяки широкому куту розсіювання, дана модель забезпечує рівномірне підсвічування поверхонь без засвіток і тіней.
Світлодіодні лампи e27 призначені для заміни стандартних ламп розжарювання з цоколем e27.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 65 х 132 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 18 Вт |
| Світловий потік: | 1800 Лм |
| Еквівалент: | 180 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий (4100K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, A65, 220V 18W Natural White (4000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.