Світлодіодна лампа E27, 220V 7W Bulb MS
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27, 220V 8W Bulb MS, потужність 7Вт, робоча напруга 220В, розсіяне свічення. Аналог лампи розжарювання на 40Вт. Ця модель призначена для організації основного освітлення у житлових та побутових приміщеннях.
Світлодіодна лампа вкручується в патрон-тримач замість звичайної лампи розжарювання і включається при виявленні руху, значно економлячи електроенергію. У світлий час доби вбудований фотодатчик тримає лампу у вимкненому стані.
Світлодіодні лампи e27 призначені для заміни стандартних ламп розжарювання з цоколем e27.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 58 х 133 мм58 х 141 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 220 В |
| Споживана потужність: | 7 Вт |
| Світловий потік: | 480 Лм |
| Еквівалент: | 40 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 140° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Тип світлодіодів: | SMD 5730 |
| Колір світіння: | білий холодний (6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
| Дальність дії датчика: | 6 м |
| Кут огляду датчика: | 110° |
| Час затримки спрацьовування: | 30 сік |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, 220V 7W Bulb MS
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.