Аварійна лампа з акумулятором E27, 220V 5W Emergency
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27 з акумулятором - це освітлювальний елемент, який повинен бути в будь-якому будинку, на випадок, якщо несподівано відключили електрику. Завдяки вбудованому акумулятору, лампа може в автономному режимі освітлювати приміщення без електрики.
Корпус світлодіодної аварійної лампи виготовлений із міцного високоякісного пластику. Лампа самостійно визначає, чи є електрика. Якщо перебоїв електрики немає, лампа працює в штатному режимі, як будь-яка стандартна лампочка, при цьому йде зарядка вбудованого акумулятора. Якщо напруга в мережі зникає (вимикають світло), то лампа автоматично ввімкнеться, тобто працюватиме від вбудованого акумулятора. Увімкнення та вимкнення лампи під час відсутності електрики відбувається за допомогою стандартного вимикача. Також лампу можна використовувати як ліхтарик. Для цього необхідно тримати її за цоколь і торкнутися контакту на патроні, при цьому залежно від сили натискання на контакт змінюється яскравість лампи.
Літій-іонна батарея ємністю 2200 мАг при повному заряді забезпечує освітлення близько 6 годин. Лампу можна використовувати як звичайне освітлення від мережі або аварійне освітлення.
Світлодіодні лампи e27 призначені для заміни стандартних ламп розжарювання з цоколем e27.Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 60 x 110 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 5 Вт |
| Світловий потік: | 450 Лм |
| Еквівалент: | 35 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 140° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий |
| Тип світіння: | розсіяне |
| Ємність акумулятора: | 2200 мАч |
| Час роботи від акумулятора: | 6 годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, 220V 5W Emergency
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.