Світлодіодна лампа E27, 220V 20W Bulb
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 12 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа e27 20 Вт робоча напруга 220В, розсіяне свічення. Аналог лампи розжарювання на 200Вт. Ця модель призначена для організації основного освітлення у житлових та побутових приміщеннях.
Завдяки мінімальному нагріванню корпусу лампи забезпечує її довговічність за рахунок ефективного алюмінієвого тепловідвідного радіатора. Матовий розсіювач рівномірно розподіляє свічення, кут розсіювання якого становить 180°.
Світлодіодні лампи e27 призначені для заміни стандартних ламп розжарювання з цоколем e27. Також цю лампу легко відремонтувати після терміну експлуатації 30 000 годин.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 100 х 210 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 110-240 В |
| Споживана потужність: | 20 Вт |
| Світловий потік: | 2000 Лм |
| Еквівалент: | 200 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 180° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий холодний(6000K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
| Клас захисту: | IP20 |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, 220V 20W Bulb
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.