Світлодіодна лампа E27, G45, 220V 6W Natural White (4000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 24 місяці від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодна лампа E27, G45, 220V 6W робоча напруга 220В, розсіяне світіння. Аналог лампи розжарювання на 60Вт. Ця модель призначена для організації основного освітлення у житлових та побутових приміщеннях.
Завдяки широкому куту розсіювання, дана модель забезпечує рівномірне підсвічування поверхонь без засвітів і тіней. Лампа миттєво вмикається та має захист від перепадів напруги. Мінімальне нагрівання корпусу лампи забезпечує її довговічність за рахунок ефективного тепловідвідного радіатора.
Габаритні розміри led лампи дозволяють розмістити її майже кожен плафон в люстрі або світильнику. Термін роботи цієї світлодіодної лампи, в середньому в 50 разів довше за лампу розжарювання.
Світлодіодні лампи e27 призначені для заміни стандартних ламп розжарювання з цоколем e27.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x довжина): | 45 х 85 мм |
|---|---|
| Робоча напруга: | 200-240 В |
| Споживана потужність: | 6 Вт |
| Світловий потік: | 600 Лм |
| Еквівалент: | 60 Вт лампа розжарювання |
| Кут світлового потоку: | 270° |
| Тип цоколя: | E27 |
| Колір світіння: | білий (4100K) |
| Тип світіння: | розсіяне |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про E27, G45, 220V 6W Natural White (4000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.