Світлодіодний світильник ЖКГ 18Вт (round) IP65 White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний Led світильник ЖКГ круглої форми, споживана потужність 18Вт. Світильник має пластиковий корпус білого кольору. Має захист від вологи та пилу.
Світлодіодні світильники ЖКГ застосовуються для освітлення житлово-комунальних об'єктів, освітлення під'їздів, приміщень з підвищеною вологістю тощо.
Монтаж світильника здійснюється на поверхню за допомогою двох шурупів або дюбель-кріплень. Пластиковий корпус забезпечує збереження світильника протягом тривалого часу. Відсутність корозії дозволить led ЖКГ зберігати колишній вигляд. Світлодіодні світильники ЖКГ є універсальними, а led конструкція освітлення дозволяє значно економити на їх експлуатації.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 200 х 50 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Коло |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 220-240 В |
| Споживана потужність: | 18 Вт |
| Світловий потік: | 1400 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ 18W (round) IP65 White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.