Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-21 (round) 24Вт із датчиком руху White (6000K)
Ціна за 1 шт
Наявність
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-21 з датчиком руху потужністю 24 Вт має круглу форму, призначену для забезпечення освітлення об'єктів ЖКГ. Пластиковий герметичний корпус має ступінь захисту IP44, що дозволяє встановлювати led світильник у місцях з підвищеною вологістю та пилом накопиченням. Робоча напруга 220 В.
Світильник має основу, яка кріпиться до стіни або стелі двома шурупами. За допомогою клемного механізму світильник встановлюється в основу і готовий до роботи. Специфічна конструкція даного джерела світла дозволяє без особливих зусиль зняти та встановити його на місце. Датчик руху вмонтований у світильник призначений для автоматичного включення світильника у нічний час. Затримка спрацьовування датчика становить від 40 – 50 секунд. Дальність дії датчика становить 6 метрів.
Світлодіодні світильники мають безбликове свічення, відсутність мерехтіння дає можливість отримати якісне свічення без шкоди для зору.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 180 х 35 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Коло |
| Ступінь захисту: | IP44 |
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 24 Вт |
| Світловий потік: | 2400 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Дальність дії датчика: | до 6 метрів |
| Кут огляду датчика: | 360° | Рівень освітленості для роботи датчика: | 0 - 30 Лк | Час затримки спрацювання датчика: | 40 - 50 сек. |
| Робоча температура: | -20° до 40°C |
| Матеріал: | Пластик |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-21 (round) 24W with MS White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.