Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 (round) 9Вт White (6000K)
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
- 3 місяці від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Накладний світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 потужністю 9 Вт має круглу форму, призначену для забезпечення освітлення об'єктів ЖКГ. Пластиковий герметичний корпус має ступінь захисту IP65, що дозволяє встановлювати led світильник у місцях з підвищеною вологістю та пилом накопиченням.
Світильник має основу, яка кріпиться до стіни або стелі двома шурупами. За допомогою клемного механізму світильник встановлюється в основу і готовий до роботи. Специфічна конструкція даного джерела світла дозволяє без особливих зусиль зняти та встановити його на місце.
Світлодіодні світильники мають безбликове свічення, відсутність мерехтіння дає можливість отримати якісне свічення без шкоди для зору.
Технічні характеристики
| Розміри (діаметр x висота): | 95 х 40 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Коло |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 9 Вт |
| Світловий потік: | 800 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світлодіодів: | SMD2835 |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ FT-AR-20 (round) 9W White (6000K)
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.