Світлодіодний світильник ЖКГ DATEX 20Вт (овальний) White (6000K)
202.50 грн.
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Ціна за 1 шт
Немає в наявності
Код товару: 1318501
Код товару: 1318501
Гарантія:
- 6 місяців від виробника
- обмін/повернення товару протягом 14 днів
Опис
Світлодіодний світильник ЖКГ DATEX потужністю 20Вт призначений для освітлення об'єктів ЖКГ.
Накладний світлодіодний світильник ЖКГ DATEX має стильний дизайн. Інсталяція можлива як на стіну так і на стелю. дюбель-цвяхами або шурупами До планки прикручується сам світильник за допомогою двох шурупів.
Світильник led має термін безперервного світіння 30 000 годин. Свічення м'яке і розсіяне за рахунок матового світлорозсіювача. іншого.
Технічні характеристики
| Розміри (Д х Ш х В): | 270 х 145 х 75 мм |
|---|---|
| Тип світильника: | Накладний |
| Форма світильника: | Овал |
| Ступінь захисту: | IP65 |
| Робоча напруга: | 185-265 В |
| Споживана потужність: | 20 Вт |
| Світловий потік: | 1850 Лм |
| Колірна температура: | 6000 K |
| Кут світіння: | 120° |
| Тип світіння: | Розсіяне |
| Матеріал: | Пластик |
| Клас захисту: | IP65 |
| Термін служби: | 30 тис. годин |
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження



Відгуки про Світлодіодний світильник ЖКГ DATEX 20W (oval) White (6000K)
Ваш відгук може бути першим
Тільки зареєстровані користувачі можуть залишати відгуки.
Будь ласка, увійдіть або зареєструйтеся.